Опубліковано 17 серпня 2020 о 20:06
2 0

Марафон "Траєкторія розвитку сучасного вчителя"

Добрий вечір всім!

Хочу подякувати всій команді всеосвіти і особисто Лесі Анатоліївні, за невичерпне джерело енергії і позитиву.

Маленьке роз^яснення. Вже до атестації готова: курси на всеосвіті пройшла(величезне дякую за таку можливість), годин вже забагато, до того ж знаходжусь у відпустці. Але... на марафон зареєструвалась і приймаю участь із задоволенням. Дякую!!!