Стрічка блогів
0
Дуже дякую організаторам , зокрема п. Лесі! Ваш ентузіазм та захоплення справою , той блиск в очах захоплюють і "заражають" позитивом та надихають на новий навчальний рік.
Справді інформація дуже корисна і креативні тести, дякую!!!!