Чи варто навчатися?! Думаю, що так. Світ не стоїть на місці, а в постійному русі, у пошуках нового, кращого. Основним коліщатком цього руху є освіта. Тому вчитель є частиною цього механізму, йому постійно необхідно рухатися, і тільки вперед, до нового, незвіданого. Марафон надав мені таку можливість, і я із задоволенням навчатимуся!