Мені дуже подобається фраза:
"Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники"
Т. Фулпер
В цій фразі відображена вся суть педагогічної роботи. Адже ми - вчителі є носіями знань, а учні ще не запалені світильнички, які потрібно наповнити знаннями, а отже, і світлом. Адже учіння - це світло, а не учіння - тьма.