Вчора почала приймати участь у Марафоні " Траєкторії розвитку сучасного педагога" . Це надзвичайно цікаво, багато чого дізналася нового. Виявилося, що багато чого вмію того чого сама не знала.
Пригадала такий відомий вислів:
"Багато чого не зробиш, поки не вивчишся. Але багато треба зробити, щоб навчитись". Конфуцій