Сьогодні я долучилася до грандіозної освітянської події - стала учасником марафону "Траєкторія розвитку сучасного педагога". Хочу подякувати лектору - Литвиненко Лесі Анатоліївні - за сумлінну підготовку до сьогоднішнього дня. 1,5 години минуло непомітно, на одному подиху. Сайтом "Всеосвіта" користуюся давно, багато про що з лекції було мені відомим. Захопила можливість створення QR-кодів. Сучасно. Дякую, що йдете у ногу з часом та надихаєте освітян не зупинятися, рухатися вперед. Адже, як правильно було зазначено на початку лекції, можно бути класним і най-най-най, але якщо сидіти тихесенько у своєму куточку, ніхто про тебе, такого класного, ніколи так і не дізнається! Отож сьогодні я навіть наважилася встановити аватар. Дякую)