Перед новим навчальним роком завжди тривожно. Але завдяки заходам на Всеосвіті легше входити у робочий ритм.
Марафон чудовий!Подобається те,що є практичні завдання. Завдяки цьому багато вчителів точно професійно зростуть. Дякую організаторам ! З нетерпінням чекаю день 2!