З нетерпінням чекала початок марафону! Для мене це виклик, перевірка моїх здібностей, адже це моя перша участь у подібному заході. Перший день був дуже емоційним та цікавим, я отримала безліч корисної інформації, і завдяки завданням, вже втілюю отримані знання на практиці. З кожним кроком почуваю себе впевненіше! Дякую! Чекаю на нову зустріч!