Опубліковано 17 серпня 2020 о 20:50
1 0

Марафон розпочато. Чи варто брати участь?

Ми довго чикали на цю подію, і ось довгоочікуваний марафон розпочато.

Сьогодні першийдень. Намою думку тема дуже важлива "Обмін досвідом як інструмент взаємозбагачення педагогів" Леся Литвененко підібрала гарний матеріал, та новачкам важко самотужки розібратися що зачим робити, як завантажити матеріали до вебінару, чи як скачати сертифікат і подібних питань безліч Леся Анатоліївна дійсно гарно підготовилась до марафону, доступно, гарно пояснила яка послідовність дій. Я раджу усім і надалі слідкувати за марафоном, щоб на прикінці ми могли обмінятися власним досвідом.

Читайте також: