Опубліковано 17 серпня 2020 о 21:15
3 0

Марафон на Всеосвіті - це дійсно круто!

Шлю вітання усім учасникам марафону з невеликого містечка Торчин, що на Волині! Дуже цікаво та повчально! Величезне спасибі за це нашому спікеру та всій команді Всеосвіти!

020040uu-4577.gif