Опубліковано 21 серпня 2020 об 11:54
2 0

Марафон на "Всеосвіті"

Доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями від участі у марафоні "Траєкторія розвитку сучасного вчителя".

Це неймовірно цікаво і захопливо. Були сподівання і сумніви щодо власних можливостей, але зараз я долаю завдання за завданням, разом з ними різні перешкоди. Я впевнена, що рухаюсь у правильному напрямі, хоча і повільно.

Досвід, набутий на марафоні, буде корисним для мого професійного зростання і обов'язково дійду до фінішу .