Скінчилась відпустка, наближається перше вересня. Яким буде наступний навчальний рік? За яким сценарієм будемо працювати? Треба підготуватися до усіх можливих сценаріїв. Отже, підготуємося разом із "Всеосвітою"! Нумо, до тренування!
Стартував перший день. Виконано перші завдання, досить цікаві, нові для мене і, як не дивно, зовсім нескладні. Дякуючи Лесі Литвиненко, я навчилася генерувати QR-коди, дізналася більше про можливості учителя на порталі.
З нетерпінням чекаю продовження....