Щира подяка організаторам та команді "Всеосвіти" за можливість долучитись до проходження навчання за допомогою марафону.Це креативно, творчо та надихаюче. Щоразу пізнаючи нові оновлення на порталі, дивуєшся Вашій творчості та фантазії, креативності та професіоналізму.Ви-крутіші за крутих, Ви-суперові за суперовіших, Ви- майстерні та неповторні. Успіхів у наступних днях марафону усім учасникам і самій команді!