Я дуже захоплююсь Всеосвітою і коли побачила, що буде марафон відразу зареєструвалася. Вчора я вперше брала участь в цікавому марафоні "Траєкторія розвитку сучасного педагога". Було дуже приємно слухати пані Лесю, її вимова чітка, лаконічна. Мені вже цікаво якими будуть наступні дні марафону..
Чекаю з нетерпінням другого дня!