Мої вітання усім, чиє ім'я – МАМА!
Божої опіки на многії літа! 
МАМУСІ...


В цім світі усе починається з мами,
З ласкавого дотику маминих рук,
Який в сповитку відчувається нами,
Й у відчаї-болю приводить до тями,
Той дотик жаданий завжди й в час розлук.
В цім світі усе починається з мами,
З пісень-колисанок – цілющих, святих,
З терплячості мами і днями, й роками,
Щоб дітям все йшлося лиш щастя стежками,
Чеснот не згубивши моральних, людських.
В цім світі усе починається з мами,
З її всепрощення завжди без вагань,
Зі слушних порад, що несемо в життя ми,
(Їх мудрість одвічну пізнаєм з літами),
З щедрот материнських і вічних чекань.
В цім світі усе починається з мами,
З молитви, що в неньки завжди на устах,
З любові, що не передати словами,
Бо мати думками завжди з діточками...
З тепла, що зігріє нас в змерзлих світах...
В цім світі усе починається з мами,
Із рідних обіймів матусі...І вмить
Ясніє вже радість в очах зі сльозами!..
Хай доля прихильною буде до мами,
І вдячність дітей її шлях освятить!
© Світлана Хрищук (Сенчук)
