Сьогодні наші дітки продовжили знайомство з творчістю Тараса Шевченка. Ми слухали його вірш «Встала весна» та передавали настрій пробудження природи у власних роботах у новій для себе техніці — аквареллю по мокрому. Разом спостерігали, як кольори розтікаються і «оживають» на папері, створюючи весняний пейзаж.