Тренінгова програма для вчительської STEM-спільноти: "STEM-майстерня", яка проходила з 19 жовтня по 23 грудня 2021 року - це школа майстерності, активності, творчості. Така програма відкрила нове бачення STEM-уроків, окреслила нові підходи до проектної діяльності учнів. Це була командна робота учнів, вчителів. Потужно, цікаво, життєво.