Вже не перший рік плідно співпрацюємо з УДПУ ім. Павла Тичини. Дні відкритих дверей, олімпіади з образотворчого мистецтва, інтернет-конкурси художньої творчості... А сьогодні нас запросили на семінар, де вчителі змогли відчути себе учнями, взяти пензлики у руки і виконати композицію за мотивами всесвітньовідомої "петриківки". В мене вийшло так:
