Цей мотивуючий вислів я обрала своїм педагогічним кредо і ось уже третій рік намагаюсь неухильно дотримуватись його. Коли мені важко, я стомлена, або розчарована, відразу промовляю його і це дійсно допомогає рухатись далі, надихає й надалі працювати якісно, вдосконалюватися і ділитись набутими знаннями. Я обожнюю дітей і свою роботу! І це круто!!!