Опубліковано 17 травня 2023 о 08:33
0 0

Лист для себе самої в старості…

Лист для себе самої в старості…

Коли ти станеш старою,

не треба нікого вчити.

Не треба давати поради,

якщо не будуть просити.

Й скиглити також не треба,

бо скарги твої недоречні,

що десь там «корчує» ноги

і ціни «скажені» аптечні…

І не кажи ніколи:

«…я тобі все віддала….»

бо слухать твої «приколи»

нестерпно,щоб ти це знала…

Годі уже страждати,

змирися,що ти бабуся.

Навчися себе сприймати

й любити навіть в кожусі…

І перестань вкладати

гроші у «крем – шпаклівку»,

пластику виробляти,

краще купи путівку….

І не чекай подяки

ти від дітей чи внуків,

зайвого не патякай…

Бери «старого» за руку,

бо він один пам’ятає

тебе молоду й красиву,

й по своєму досі кохає

хоча вже стару і сиву.

Він може на нині єдиний

кому ти по справжньому треба,

тож не втрачай ті хвилини

даровані Богом з неба.

І пам’ятай ти зробила

все на що Божа воля.

Хто завинив - простила…

В кожного ж своя доля…

Треба життя сприймати

як небеса посилають…

Молодість всім доступна,

старість лиш обрані мають….

Г. Кухаришин

Возможно, это изображение 1 человек и улыбается