
Людино, твори добро на землі»
Роби добро, - мені казала мати, -
І чисту совість не віддай за шати.
Д.Павличко
Бібліотекарем ВПУ №29 смт Володимирець проведено ряд актуальних на сьогоднішній день бесід з учнями першого курсу: «Людино, твори добро на землі», «ЇЇ величність – ввічливість», «Поведінка – це дзеркало, у якому кожен показує своє обличчя» та «Поезія про доброту, людяність і милосердя».
Метою проведення бесід є необхідність привчати учнів жити справедливо і чесно; бути людяними, добрими та милосердними, розвивати вміння свідомо дотримуватись усталених норм поведінки, навички культурного звертання до людей, розвивати вміння жити в колективі, прислухатись до думки інших і відстоювати власну думку; виховувати благородні риси характеру.