"... Як би було добре, якби в сучасних школах завжди вчили правильно розв'язувати задачі, а не розв'язувати задачі "за правилами". Як би було добре, якби наші діти знали не те, що "ініціатива карається", а те, що ініціатива - це перший крок до подолання проблеми. Як би було добре, якби в школах вчили, що відповідальність не тягар, а почесна місія."
"Франческа. Володарка офіцерського жетона." Дорж Бату
Для мене книги Доржа Бату стали своєрідними "рятівниками" . А книги про Франческу - своєрідний "гімн математиці", особливо, коли більшість полагається вже на штучний інтелект, хоча дивно, бо "Природа знає краще" ( Баррі Коммонер).