🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀
Я посилаю вам літо –
Щоб ніжно торкалось щоки,
Щоб світ обіймав вас красою,
Й співали вам ранки легкі.
Я посилаю вам тишу –
Де липи шепочуть у сні,
Де мрії пливуть наче човник
У теплій небесній воді.
Я вам дарую ніжні квіти –
Ромашки в краплинах роси,
Щоб зняти з душі всю втому,
І трохи зцілити часи.
Я вам посилаю світання,
Де мир у повітрі бринить.
Щоб кожна сльоза — у кохання
Змогла у любов прорости.
Нехай розквітає надія,
І сонце торкає чоло...
Я літо посію у слові,
Щоб затишно в домі було.
🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀
( Л. Медина.)