Опубліковано 3 червня 2025 о 03:04
15 0
8 2 3

Людмила Медина. Я посилаю вам літо

🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀

Я посилаю вам літо –

Щоб ніжно торкалось щоки,

Щоб світ обіймав вас красою,

Й співали вам ранки легкі.

Я посилаю вам тишу –

Де липи шепочуть у сні,

Де мрії пливуть наче човник

У теплій небесній воді.

Я вам дарую ніжні квіти –

Ромашки в краплинах роси,

Щоб зняти з душі всю втому,

І трохи зцілити часи.

Я вам посилаю світання,

Де мир у повітрі бринить.

Щоб кожна сльоза — у кохання

Змогла у любов прорости.

Нехай розквітає надія,

І сонце торкає чоло...

Я літо посію у слові,

Щоб затишно в домі було.

🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀🌼🍀

( Л. Медина.)