Опубліковано 1 червня 2025 о 22:22
15 0
8 1 1 2

Людмила Галінська. Я родом із весни

Я родом із весни, в мені квітують вишні,

Вплітаю молочай у поволоку днів.

Я стишую чуття, як пахнуть п'янко-пишні

Півонії в медах, у пригорщах садів...

В мені дзвенять пісні і переспіви літа,

Залюблена давно у шепіт колосків.

Я сонцем од душі цілована й зігріта,

І тішусь, як дитя, від світла світлячків.

В мені живуть казки і осені торішні,

Я маю щось сумне у спадок від дощу.

Люблю гіркий полин, аргонії розкішні,

І плачу, як сльота,. а іноді — мовчу...

В мені сидить печаль грудневих заметілей.

Посріблена коса — дарунок од зими...

Живу собі давно між шумних водевілів

І квітну поміж днів, бо родом із весни...

Я родом із весни...

26.05.2025

Людмила Галінська