Опубліковано 7 червня 2025 о 18:35
15 0
10 1 3

Людмила Галінська. Ну що, мій Червню...

Ну що, мій Червню, в нас — любов і літо,

І стиглий смак кривавих черешéнь...

І м'ятні очі в кольорах мохіто,

І дзвоників обійми — день-дзелень...

А що, мій любий, різнотрав'я править

свій пишний баль в обіймах теплоти.

І сонце, ніби нянька, хмари бавить

до перших бубнів здичавілої грози.

Так млоять серце обважнілі грона

повітряних акацій у альтанки.

І мій вінок з трави, немов корона,

пахнить нектаром з вечора до ранку.

О, любий Червню, це шалене дійство —

твої цілунки з присмаком суниці.

Тримай мене в своїм полоні міцно,

най заздрять нам за куцу таємницю.

Ще тільки вступ, прелюдія до літа,

ще в пуп'янках півонія розкішна...

І я така, як з книжки Афродіта —

блаженно-світла і граминку — грішна...

Ну що, мій Червню...

03.06.2025

Людмила Галінська