💙💛💙💛💙💔💛💙💛💙💛
* Любов і ненависть *
Я слова заплітала в вінок,
Я складала думки, як букети...
Та нестерпний з тривоги дзвінок,
Де ненависть жбурляє ракети...
💔
Я в думках досягала зірок,
Я у мріях злітала високо...
Де лишала ненависть свій крок
Кров стікала нестримно потоком...
💔
Я з любов'ю дивилася в світ,
Я бажання низала в намисто...
Не спиняла ненависть політ
І з ракетами мчалась на місто...
💔
Припадала в молитві до ніг,
Не просила нічого для себе...
Тільки б волю країни зберіг
Я благала щоденно у неба...
💔
Топче ніжний ненависно цвіт,
Смерть і горе повсюди приносить...
Хай зітхне із полегшенням світ,
Вже ненависті досить... досить...
Н.Циба
13.05.2023 р.
( Світлина з мережі інтернету)
🙏🙏🙏💙💛❤ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
