Я дуже засмутилася, коли прийшло літо, а Всеосвіта перестала проводити вебінари. Я щиро сподівалась за канікули навчитись, дізнатись багато нового, підготуватись до нового навчального року. Була зареєстровна на марафон давно, ще весною. Щось не зрозуміла, щось не знайшла та на перший день марафону не попала. Засмутилась до сліз. На другий день все вийшло, я тут та дуже щаслива.
Я була просто вражена тими змінами, які сталися за цей період!!!
Я просто в захваті від нових запитань в тестах, від нового підходу до організації роботи з класом, від щоденника, від сертифікатів за пройдене тестування (всі ми знаємо, як дітям це важливо)!!!
Я можу перераховувати довго та не будемо витрачати дорогоцінний час, краще я піду навчатись, бо вже пора.
Щиро дякую всій команді Всеосвіти за Вашу роботу!!!
Вітаю всіх із святом!!!
Бажаю миру, щастя, здоров'я та всього найкращого!!!