Як літо почнеш - так його і закінчиш))))
Це вже моє спостереження - і я не жалкую, що присвятила відпустку набуттю нового досвіду.
Червень - серпень - практико-орієнтований курс "Мій освітній стартап":
https://edway.in.ua/uk/spk/140/detail/

Серпень - 6 днів серед творчих та натхненних - Вчительська тухля у Верховині:


Потім два дні - "Школа практичної медіаграмотності для педагогів" в межах проєкту, який підтримується німецьким Фондом Конрада Аденауера (Харківська філія) Konrad Adenauer Stiftung Ukraine, менеджером поєктів Алексей Доронин.
І от - марафон «Професійне зростання педагога: нові можливості та інструменти»
Навчання впродовж літа)))