Опубліковано 29 жовтня 2019 о 17:28
0 0

Літературна мандрівка "Книга - твій друг"

Під час канікул діти з 1-А відвідали шкільну бібліотеку, щоб взяти участь у цікавій літературній мандрівці “Книга – твій друг”. Вони розповіли про казки, що вже читали, ознайомилися з новинками, щорб прийшли до читального залу, інсценували казку “Ріпка”, малювали, грали. Було не тільки пізнавально, а й дуже весело.

Читайте також: