Опубліковано 6 липня 2023 о 14:59
1 0

Літають лелеки над полем, Неначе востаннє летять

Літають лелеки над полем,

Неначе востаннє летять.

Їх очі - переповнені болем,

За спалені спілі жита.

Болить журавлям за квітучі

Колись аж до щему гаї.

Колись там так ніжно співали

Веселі пісні солов'ї.

Літають лелеки без втоми,

Кружляють над полем щодня.

Так добре лелекам удома!

Так добре, якби ж не війна....

І втратили птахи багато,

Згубили в дорозі своїх...

Як жаль - не знайдуть журавлята

Гнізда, бо нема більше стріх.

Згоріло гніздо, потім й друге,

Та й крила горіли не раз...

За чорною йшла чорна смуга -

Ім'я чорній смузі - війна...

... Попалені гнізда пташині,

І сльози в очах журавля...

Ті ж сльози в очах у людини,

Бо знищена рідна земля 😥😥...

Марина Семйоник