Нещодавно я завершила курси Олени Білик по створенню дидактичних ігор у Photoshop.
Тепер я розпочала створювати свої ігри. Їх у мене ще небагато, адже я тільки розпочала, але маю намір і надалі працювати в цьому руслі.
Темою моїх атестацій по підвищенню кваліфікації як вихователя є "Вивчення іноземної мови з дошкільного віку" (гурткова робота), тому буду створювати багато ігор направлених саме на вивчення дітьми англійської мови. Більшість цих матеріалів можна буде використовувати також і в роботі з молодшими школярами.
Всі мої ігри і матеріали є авторськими.
Ілюстрації, які я використовую у своїх роботах скачані з сайту https://ru.freepik.com більшість з них придбані через преміум-акаунт.