З нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України у Новоселицькій гімназії, під керівництвом вчителя предмету «Захист України» В.Горбатюка, були проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед юнаків старших класів. Перед початком змагань учні мали можливість ознайомитись із стрілецькою зброєю.