Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

23 лютого 01:32
19 1
2 4

Конструктивно і по черзі

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌
Щось забагато негативних коментарів. Давайте ще раз остаточно, конструктивно і по черзі.

1. Всеосвіта завжди надавала свої інструменти безплатно. Це конструктор тестів/уроків/вебквестів та електронні журнали. Всеосвіта незалежна від держави компанія, яка надаючи безплатно інноваційні для освітян інструменти протягом останніх шести років ніколи не мала інформаційної підтримки збоку державних представників.

2. Навіть після впровадження з 1 вересня Преміум підписки, Всеосвіта і надалі буде надавати Базові безплатні доступи до тих самих інструментів, що і зараз. Для більшості користувачів нічого не зміниться.

3. Під час війни важко всім, тому ми так само недоотримуємо мінімально необхідних обігових коштів для нормальної підтримки проєкту. Якщо з 1 вересня ми не введемо підписку, то вже до кінця цього року Всеосвіта може припинити своє існування.

Чому так сталося?

1. Монополія держави на підвищення кваліфікації, яке завжди було основою для розвитку інших інструментів на Всеосвіті.

2. Засилля безкоштовних курсів ПК розроблених за грантові кошти та від держави.

3. Поява недоброчесних сервісів підвищення кваліфікації, які продають години ПК, а це вбиває розвиток цього ринку.

4. Навантаження на сервери Всеосвіти ростуть, а заробітки щомісяця падають. Війна один із факторів.

Чому я написала про олімпіади?

Це показовий кейс. Це дійсно шокуюча інформація. Відсоток підтримки нас такий мінімальний саме через нерозуміння, що наш сервіс не є державним і потребує фінансування завдяки продажу наших платних послуг. Наша цільова авдиторія саме педагогічні працівники, не діти чи батьки, а саме педагоги. Розбираючи кейс з олімпіадою стає очевидно, що з тисяч вчителів, які люблять та довіряють Всеосвіті, благодійно підтримали нас всього 26 педагогів.

Друзі. Всі ці роки ми ніколи не просили у вас донатити. Ми і зараз не просимо допомагати нам задарма. Ми чесно виходимо до своєї спільноти і обіцяємо працювати ще краще, ще ефективніше та ще натхненніше завдяки Преміум підписці. Ми просто не здатні продовжувати працювати безплатно. Ми виходимо до вас не з пустими руками, а з найкращими пропозиціями на ринку. Вартість Преміум підписки для вас коштуватиме всього дві-три чашки кави на місяць.

Зверніть увагу, за шість років роботи порталу ми НІКОЛИ не виводили вам рекламу Гугла. Видаючи завдання своїм учням ви завжди були впевнені у якості наших інструментів без сторонньої реклами чи не дай боже реєстрацій та збору персональних даних.

Тож, шановні освітяни, підсумовуючи цей важкий день я просто хочу нагадати — Всеосвіта незалежна від держави компанія, яка ніколи не мала преференцій чи допомоги з боку міністрів. Всі ті чудові безплатні інструменти, якими ви сьогодні користуєтеся на Всеосвіті, насправді дуже дорого коштують у виготовлені та підтримці. Перед тим, як запровадити з 1 вересня Преміум підписку ми перепробували різні способи розвитку. Ви свідки, як підвищення кваліфікації перетворилося на сертифікатоманію з банальною купівлею годин на інших горе сайтах.

Тільки користувачі Всеосвіти, які опанували наші інструменти і користуються ними, можуть оцінити важливість цього кроку.

❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Читайте також: