Опубліковано 1 вересня 2020 о 19:32
2 0

Конспект

Урок№ 1

Алгебра в 8 класі

Дата:

Тема уроку: Повторення матеріалу, вивченого в 7 класі з теми «Цілі вирази»

Мета уроку: повторити означення «цілі вирази», правила обчислення значення числового виразу; розвивати в учнів пам’ять, увагу, спостережливість; виховувати в учнів охайність при оформленні записів в робочому зошиті.

Тип уроку: Повторення і систематизація знань і вмінь.

Обладнання: підручник, зошит, картки з завданнями.

Хід уроку

І. Організаційний момент

Привітання.

Літо ви відпочивали,

Правила позабували,

Зараз з вами, мої діти

Зможемо все повторити.

ІІ. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація учнів

Ознайомити з підручником, завести зошити

ІІІ. Актуалізація опорних знань

Встановлюються зв’язки між попереднім матеріалом та матеріалом, який буде вивчатись в 8 класі. Ведеться діалог з учнями.

Задаються питання:

  1. Що є числовим виразом?

  2. Що є виразом зі змінними?

  3. Як знаходити значення числового виразу?

ІV. Закріплення знань та вмінь

Виконання усних вправ

  1. Прочитайте словами вирази зі змінними, записаними на дошці

а) 5+х, б) у:7; в) 2ах; г) (х-9)·3

  1. Прочитайте вираз словами:

х+у – (сума чисел х та у);

b-c – (різниця чисел b та c).

Виконання письмових вправ

Описание: http://ukr.coolreferat.com.ua/nuda/formuli-skorochenogo-mnojennya-pidgotuvala/img9.jpg

Описание: http://ukr.coolreferat.com.ua/nuda/formuli-skorochenogo-mnojennya-pidgotuvala/img4.jpgОписание: http://ukr.coolreferat.com.ua/nuda/formuli-skorochenogo-mnojennya-pidgotuvala/img6.jpg

Описание: http://ukr.coolreferat.com.ua/nuda/formuli-skorochenogo-mnojennya-pidgotuvala/img4.jpg

  1. Для трьох рядів роздаються картки з встановленням відповідності формул скороченого множення (завдання на швидкість)

  2. Запишіть:

а) суму числа х та числа протилежного у;

б) різницю числа s і числа, протилежного –t;

в) добуток найбільшого від’ємного цілого числа і суми чисел х та у.

  1. Складіть три вирази із числа 7 та змінних х та у.

  2. Складіть два вирази із чисел 78, 90 та змінної у.

  3. До частки чисел 8 та 9,3 додайте добуток чисел 6,3 і 8,6.

  4. Сторони трикутника дорівнюють а см, х см, 7 см. Запишіть у вигляді виразу периметр трикутника.

  5. Купили 8 кг огірків по а грн. за кілограм і 10 кг перцю по х грн. за кілограм. Запишіть у вигляді виразу вартість покупки.

  6. Довжина прямокутника дорівнює n м, а ширина на p більша. Запишіть у вигляді виразів периметр та площу прямокутника.

  7. Підсумок уроку – монолог вчителя з дітьми. Виставлення оцінок в журнал та щоденники учнів.

VI. Домашнє завдання

На повторення

Читайте також: