Колись шторм закінчиться, і ти вже й не пригадаєш, як його пережив. Ти навіть не будеш впевнений, чи закінчився він насправді. Але одна річ беззаперечна: коли ти вийдеш зі шторму, ти ніколи вже не будеш тією людиною, яка увійшла в нього. Тому що в цьому й був увесь його сенс.
Харукі Муракамі