Стрічка блогів
0
Дякую, було цікаво. Ознайомилася з термінологією. Більше усвідомила розуміння причин та механізмів порушень розвитку учнів. Відкрила для себе нове бачення поняття неуспішності учнів та шляхів їхнього розвитку.