ХРИСТОС ВОСКРЕС, ЗАХИСНИКИ!
Аж надто довго лютий затягнувся.
Вже понад рік морозить душі нам.
Вже не один усім єством здригнувся.
От тільки... до вподоби ворогам.
Їм зовсім байдуже, що гинуть люди.
Та де там, смерть в них радість виклика.
За весь цей час одні руїни всюди
І гинуть діти. Це братва така.
Загарбницька війна. Несправедлива.
Як коршуни, шматують, нищать все.
Політика в сусіда геть мінлива:
То він, як брат, а то вже смерть несе.
Вина і в нас завуальована. Довіра,
Як завжди, знов веде під монастир.
Смертельним боком повернулась віра,
Та й в управлінні надто чорних дір.
Отак і платимо життями безневинних.
Сини і доньки кров'ю степ злили.
І що болить, ще більшає невірних,
Що в цей момент країну б продали.
Надія на бійців, що враз стіною стали,
Що віддають життя без страху і сумлінь.
Вони самі собі вже жити перестали,
Для них в тямку -- майбутнє поколінь.
Ісус Христос попереду, ви слідом.
Свій ангел-охоронець буде хай.
Хай перемога від сьогодні гідом
Веде всіх вас у свій батьківський край.
Ми, що не день, завжди у думці з вами.
І просим допомоги вам з небес.
Не в змозі зброєю, то молитвами.
З Великоднем, бійці! Христос воскрес!
Олеся Жданюк
