Опубліковано 12 листопада 2022 о 01:31
1 0

Ходить кавун по баштану, Весь смугастий, гарно вбраний...

Ходить кавун по баштану,

Весь смугастий, гарно вбраний,

І питає свого роду,

У баштанного народу:

—Чи ви живі, чи здорові?

Всі родичі кавунові?

Обізвалась жовта диня,

Ну не диня, а богиня!

—Що ж це за життя настало?

Сохнем, чахнем ми помалу!

Все печемось на осоні,

В окупованім Херсоні!

Обізвались помідори:

— В окупації, не спорим!

Та вже краще догнивати,

Ніж ра#истів годувати!

Обізвались баклажани:

— Не хвилюйсь, кавуне-пане!

Краще дужче посинієм,

Не здамося, хай не мріють!

Обізвався жовтий сонях:

—Свинопсам я не поклОнюсь!

Ні краплиночки олії!

Та коли ж уже потліють?

Обізвалася капуста:

Щоб було їм в пузі пусто!

Не піду до них на щі?

Краще викиньте в кущі!

Підмигнув кавун лукаво:

—Сильна, братці, в нас держава!

Дасть Господь і Байрактар —

Повезуть нас на базар.

Не минуло й кілька днів,

Хтось достиг, хтось не успів!

Як звільнили наш Херсон—

Це не міф, не байка, сон!

Південь знову Україна!

Бог із нами! Зло загине!

Ве’рнуться батьки й сини!

Поїмо ще кавуни!!!

Юля Ілінська Драган

Возможно, это изображение 1 человек и на открытом воздухе

3,3 тыс.3,3 тыс.

Комментарии: 152

Поделились: 1 тыс.

Нравится

Комментировать

Поделиться