Опубліковано 20 квітня 2023 о 23:07
0 0

Хіба так може плакати весна…?

Хіба так може плакати весна…?

Дощем холодним — тиждень…Місяцями…

Ох, ці дощі, як біль, що не спроста,

то плачуть Янголи із неба разом з нами..

То плачуть душі…Юні…Молоді…

Їм так хотілося іще у світі жити..

Та закатовані…Убиті …Боже,Ти,

І Сам все бачиш…Ні‘чого таїти ..

То плаче не весна…То плаче Бог..

І знову зраджений…Бо ж вчив людей любити…

Не чує зло порад, пересторог…

Не хоче здатися…Чи просто відступити…

Та прийде час… Все ж виб‘ється із сил…

Не буде воно світом панувати…

Всміхнеться Бог …І Янголи згори…

І зійде Сонце — Світла…Добра…Правди..

Вікторія Прокопів ·