Опубліковано 25 травня 2020 о 00:38
0 0

Характеристика для учня 1 класу не пишеться!!!

http://www.ukr.life/uk/osvita/harakteristika-na-uchnya-1-klasu-ne-pishetsya-dlya-tsogo-i-ye-svidotstvo-dosyagnen/

ХАРАКТЕРИСТИКА НА УЧНЯ 1 КЛАСУ НЕ ПИШЕТЬСЯ! ДЛЯ ЦЬОГО І Є СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ!
Читайте також: