Для малечі☃️❄️🌲
Казочка "Лісова історія"
У сніжно- зимовій казці,
Де спав тихо стомлений ліс,
Зібрались у справі зайці-
Шукати морквинку- ніс...
Під кущики всі заглядали,
Під крони високих дубів,
І з горбика в яр поглядали,
І з річки питали в бобрів...
- Ну де ж нам дістати морквинку?
Сумує наш друг сніговик,
І шарфик знайшли і торбинку...
Без носа ж він бути не звик.
Дві білки прийшли на підмогу
Сова десь на гілці "угу"...
"Вам потрібна моя допомога?
Я швидко його віднайду!"
І білки й зайці пораділи:
- Чудово, що з нами Сова!
Вона дуже мудра і крила,
У неї ж бо є.... в нас нема!
Сова лиш поглянула строго,
- А ну не сумуй дітвора!
До вас я прийшла на підмогу!
І ось вам наука моя!
- Якщо не знайдеться морквинка,
То, зовсім, малі, не біда!
Візьміть, ну хоча б намистинку
Для носика сніговика!
Чи гілку тонку пофарбуйте
В яскраво- оранжевий тон,
Давайте, малі поміркуйте!
У вас же фантазій вагон!)
Зібрали звірята нараду!
Крутили і сяк і так,
Обдумавши слушну пораду,
Де носик- вмостили п'ятак!
Сміється, вуста калинові,
І очі блищать, камінці!
- Які ж ви у мене чудові
І творчі ...звірята малі!
Такий сніговик гарний вийшов!
П'ятак замість носа, а що?
Таким цьогоріч народився!
Ми любим його все одно!
Така от історія в лісі,
Мораль її зовсім проста:
Ми з вами усі дуже різні...
Однакових двох не бува!
29.11.2023 р.
Катерина Мартусь