Освітяни, а кому з вас ще Катерина Гольцберг показує свою рекламу, з дописом, що ми самі дураки?
Мабуть, навколо одні «малодумаючі дурні», що так мало вподобайок її допису і вона для вас навіть рекламу закупила.
Все змішалося у її дописі: «не для всіх», «хто вміє думати», «40 років потрібно водити їх по пустелі», «НКВдіст Макаренко», — звісно, я не дипломована психологиня, але така поведінка Гольцберг, купувати рекламу засуджуючи вчителів, за межами здорового глузду.

П. С.: скрін прислала вчителька, якій принизливо було побачити цю рекламу. За її словами — це пряма образа всього вчительства.
Все почалося з допису, де Гольцберг присоромила вчителів.