З цієї картини почалася моя любов до «картин#пономерам».Правда, малювала я її біля року, надто маленькі цяточки, які потрібно зафарбовувати,- втомлювали, я відкладала картину та …завжди до неї поверталася.«Богиня Фауни», здавалось, схожа чимось на мене… Такі картини-гарне рішення для тих, хто хоче малювати не маючи до цього видатних здібностей….трішки терпіння, праці і ви неодмінно зачаруєтесь власним творінням.Рекомендую спробувати)
