Опубліковано 17 лютого 2023 о 16:55
4 0
1

Карнавал в Оруро, Болівія

18 лютого проводиться Карнавал в Оруро, Болівія. Дата на 2023 рік. Відзначається у суботу перед Попелястою середою протягом двох тижнів. Ці лютневі заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Карнавал в Оруро - це релігійний і культурний фестиваль в Оруро, Болівія. Він відзначається з 18 століття. Спочатку це було свято корінних народів, але пізніше його перетворили на християнський ритуал, присвячений Діві Канделарії (Діві Сокавон). Карнавал є одним із шедеврів усної та нематеріальної спадщини людства ЮНЕСКО. У 2008 році карнавал в Оруро в Болівії було занесено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Легенда також свідчить, що 1756 року в шахті найбагатшої срібної копальні в Оруро дивним чином з'явилася фреска Діви Марії. Відтоді карнавал відзначають на честь Діви Канделарії (Діви Свічок) або Діви дель Сокавон (Діви Шахти). Найважливіші елементи карнавалу зараз відбуваються в Sanctuaria del Socavon (Церква шахти) і навколо неї.

https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=202304