Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

19 квітня 23:24
9 0
1

Історія створення Бавовнятка

Сьогодні давала коментар про історію створення Бавовнятка. Ідея персонажа належить Василю Муліку, а популярним стало згенероване мною зображення Бавовнятка[1], яке я зробила задля розваги, популяризувати ідею цієї тваринки серед освітянської спільноти. Завдяки публікації Міністерства оборони від 27 серпня 22 року моє Бавовня увійшло в тренди і сьогодні його можна купити у вигляді іграшок, одягу, сувенірів[2]. Я не знаю, як до Міноборони у Твітер потрапило це зображення, але воно на радість стало популярним.

Мене найбільше забавляє той факт, що персонаж Бавовнятко має відношення до Всеосвіти. Розумне мале. Бавовнятко сьогодні, це потужний фолькльорний елемент опору. Воно виникло в освітній спільноті, яка позиціонує себе, як спільнота прогресивних незалежних освітян. Всеосвіта, як і Бавовня, прагне потужних змін і так само бореться зі зросійщенням, щоправда, у Бавовня більш радикальні засоби.

Діти люблять Бавовнятко, він може розповідати про справжню Історію України і бути охарактеризованим у школі, як елемент народного супротиву.

Я знаю, дехто скаже, Бавовнятку не місце в освіті, бо не можна дітям говорити про війну — от чесно, це маячня якась. Бавовнятко, це не про війну, це якраз про перемогу добра над злом. Бавовня любить дітей і оберігає їх. До речі, ми ще минулого місяця додали Бавовнятко у наші вебквести, тепер ви можете вмикати цю опцію і при проходженні вебквесту, діти будуть для забави ловити на екрані усміхнені Бавовнятка. Всеосвіта дійсно прогресивна у багатьох напрямках!


П. С. Запит по якому з'явилося саме це Бавовня — «бавовна з очима у вогні».


1. Вирізане Бавовнятко на прозорому фоні: https://vseosvita.ua/2-cf90

2. Вирізані веселі Бавовнятка на прозорому фоні: https://vseosvita.ua/2-fa9b — оновлений персонаж для малечі.

3. Детальна історія виникнення Бавовнятка: https://vseosvita.ua/3-1yrc

Читайте також: