Нарешті завершив розробку тестів оцінювання
для 7, 8 класів (біологія).
У кого немає часу на створення тестів, не соромтесь використовувати мої розробки у роботі.
Бо для чого ж іще вони створені?)))
Усі зауваження і побажання пишіть під тестами чи у повідомлення)
Наразі збираюся із силами на завершення комплекту для 9 класу (біологія).