Війна змінила життя багатьох людей.
Але життя триває і воно одне.
І жити треба тут і зараз.
Є що святкувати - святкуйте.
Закохались - кохайте.
Бо сьогодні - є, а завтра може не настати.
Головне пам'ятати кому ми завдячуємо за те, що в нас є сьогодні.
Бережіть себе, і тих хто поруч