І на дворі холодно...
І на душі якось.. тяжко.. По різних причинах.
Життя надто складне... не люблю когось повчати, комусь щось нав'язувати, навіть радити нічого не хочеться. Тому що знаю по собі - зі всім, що мене цікавить я розберуся сама.
І все ж... захотілось поділитись однією порадою. Мені її дав один старенький дідусь ..давно, як тільки я починала працювати.
" Поступай по відношенні до інших людей так, як би тобі хотілось, щоб чинили з тобою, і ніколи не говори, що тобі погано, кажи "Все добре."
І оце "все добре" запам'яталося мені найбільше
Вам будуть зустрічатись різні люди, з різною поведінкою. Будуть ті, які будуть випробовувати вас на стійкість, будуть і такі, які поведуться з вами не дуже гарно чи, не так, як би вам хотілось.
Та все ж... Робіть по своїй совісті. Пам'ятайте про це правило. Ви скажете, що важко взамін на погане відповідати добром.
А ви робіть. Деколи іншій людині потрібна саме наша позитивна відповідь на свій негатив, щоб зрозуміти важливі речі...
Кожний оцінюється по його вчинках. Тому робіть так, як мило вашому серцю.
Люблю повторювати слова, які колись прочитала: "Робіть добро, і воно повернеться. І не тоді, коли чекаєш, і не від того, від кого чекаєш".
Переконалася, що це справді так.
Миру і добра нам усім!
Наталія Омелюх