Опубліковано 17 травня 2023 о 23:14
0 0

І як же я завжди любила тишу!

І як же я завжди любила тишу!

Коли ласкавий вітер ледь но дише,

а віти шелестять оркестром літа,

у пахощах півоній у розквіту.

Коли хмаринки з неба тягнуть струни

веселки, щоб зібрати з крапель руни.

І чути звуки арфи чарівні...

Містичні, легкі, ніби неземні...

А вже під вечір, сонце як сідає,

то спекою нам захід румбу грає.

В гарячій бронзі промені танцюють,

минулий день, прощаючись, цілують...

А вечір — прохолодою вблагає.

І місячна соната залунає.

І тільки той, хто тишу відчуває,

насправді світ природи покохає...

Барчук Р