Сьогодні на нашому гуртку в'язання, який працює в студії дитячої творчості "Творчісиь на дртик" по суботніх днях був дуже плідний день. Наші учні здавали свої роботи, які вони в'язали на конкурс і брали нові завдання.
Дівчатка допомогли оформити підвісне поно.
До нас прийшла і записалася на гурток нова учениця, а її однокласники активно допомагали і учили її в'язати на круглих верстатах.


